Maskotki Promocyjne

Przygotowanie i produkcja.

Dysponujemy własnym biurem projektowym, w którym tworzone są pierwsze prototypy maskotek. Na życzenie klienta, jeśli nie posiada własnego projektu wyrobu -wykonujemy projekty rysunkowe według pomysłu i przedstawionej z jego strony idei.

Nasze sukcesy.

W 2000 roku wygraliśmy przetarg Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych na stworzenie i produkcję maskotki EXPO 2000 (Bocian)- pierwsze miejsce w konkursie, w następnych latach zajęliśmy drugie miejsce w konkursie na projekt maskotki EXPO 2005 Aichi ? Japonia (Orzeł), następnie w 2008 roku wygraliśmy przetarg na produkcję maskotki Apolonii EXPO 2008 w Saragossie.

Skuteczna komunikacja marki, nośnik jej skojarzeń i wartości.

Nasi dotychczasowi odbiorcy w Polsce jak i w Europie darzą nas dużym zaufaniem, podejmując z nami wieloletnią współpracę. Jak dotąd współpracowaliśmy z takimi markami jak Danone (Actimel), Coca-Cola, Orlen, PGNiG, Sokołów, Atlas, TVN, EA Sports, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, LEGO, Winterthur, Elmex, SKOK, sieć hoteli Hilton i wiele innych instytucji, takich jak urzędy miast, gmin, ambasady państw, agencje reklamowe.